YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB

Arabesk Rapin Kral Grubu 013SUİKAST FaN FoRuM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sansar Ft Giyotin - Lanettim

YazarMesaj
asikcocuk1986
Altın Üye
Altın Üye

BeN BuYuM : 12
En BüYüK : 4
PuanLaR : 622
İş/Hobiler : öğrenci

Sansar Ft Giyotin - Lanettim Empty
MesajKonu: Sansar Ft Giyotin - Lanettim   Sansar Ft Giyotin - Lanettim EmptySalı Ekim 06, 2009 10:21 am

Sansar Allah belanı versin Gözlerinden yaş insin Parası olana mutlu bitch olmayana aş insin Taşınsın ağlara yazdığım bütün kelamlar Dostuma düşmana yarime selamlar Gidiyorum Bu akşam elimde bir bavul , Ölüyorum bu Akşam Dünya kurtulur Soldurur yaşam hep kendi kendine Zorludur neden hep mutluluk yolu Sağ kolumda bir faça sol elimde bir yara Bu yolcu aldı başını ulaştı dağlara Ve yarına selam çakıpta dünüme döndüm Ve ben nefes alırken ölümü gördüm Söndürdüm ışığımı Gözümü yumdum Sabah uyanmak istemezdim huzur doluydum Bu gece yatağa yattığımda huzuru buldum Gün Doğdu saat çaldı.. Uyuyordum Nakarat 2 Lanet ettim yaşadığım onca aşklara Sakın dönmeyi geri küskünüm bakışlara Üsküdarın Ortasında bir bira ve sigara Derman Oldu derdime dünyam oldu kapkara Fersah Sokakların karanlık çok basitmiş arkadaşlık Ah dalaştık bazen oldu paylaştık Derdimiz birbirimizi taşladık beraber başladık rap denen yola Derman olmayınca derdine korkma vur beni Çek silahı daya kafama korkma vur beni Durdurun beni , tutun ellerimi yazmasın azmasın bu dil Sende sil beni hayat büyük okul yokolur ferso kaybeder Yanlışını kaydeder, dostum var bana yeter , kahpe olan terk eder, terk edip gider Yanlız yaşamak yaşamak kuralı aşmak lazım surları Kadehim boşaldı doldur hancı ben bu gece buralı bunlar kimin kuralı Biz gönülden yaralı gözlerimiz kapalı Sigara sarıp yakmalı hep yürekten bakmalı
Nakarat 2
Lanet ettim yaşadığım onca aşklara Sakın dönmeyi geri küskünüm bakışlara Üsküdarın Ortasında bir bira ve sigara Derman Oldu derdime dünyam oldu kapkara Narkoz Ben sustum devam etsin narkoz aleve seslensin seslenmek yetmez sistemle karta haykırış kadere pençe Manyak gibi yazmak dönence yürekte yanan güneş ve Söndüyse yaşamak yok para bulmak zor gönül ister Dertleri sere ser ve yeraltı... kaçamak yapmak Gülmek yoktu soluksuzum ben adım attım yoktu sonum Kendimi kaybettim 7&24 ayyaş gezerim boş gezerim Yok kefenim öyle bir kederim varki dert yok diyelim Yoktan var edebilecek kaderim zar atalım verebilecek birşeyim yok alsın canımı yanıma kar kalır Kaybetsem de kanları,terleri sarfetsemde yarın yok yak sigara Efkar bastı dertlen kankam gözyaşı aksın narkoz yazsın haykır kankam Çığlıkları Düşman mezarını kazsın. Kimsesizim bir sesim yanıma aldığım nefesim yaşamak için dostlar yok hevesim Bırakın lan kader de varsa tek ölelim..

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sansar Salvo - 18 Yaş
» Sansar - 34 Mirası
» Sansar - Nefs-i Müdafaa
» Sansar - Katil Oluruz
» Sansar - Kainata Konser