YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB

Arabesk Rapin Kral Grubu 013SUİKAST FaN FoRuM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sansar - İstanbul Bir Garip

YazarMesaj
asikcocuk1986
Altın Üye
Altın Üye

BeN BuYuM : 12
En BüYüK : 4
PuanLaR : 622
İş/Hobiler : öğrenci

Sansar - İstanbul Bir Garip Empty
MesajKonu: Sansar - İstanbul Bir Garip   Sansar - İstanbul Bir Garip EmptySalı Ekim 06, 2009 10:22 am

Herkes ayrı bi tip zaten istanbulda Burda herkes fakir ama zenginide burda 16 milyon ruh hastası birbirlerine katlanır Her gece dirsekler sokaklardan toplanır İstanbul bu bir gariptir anlamazsınız Ağlarken gülerler şaşırırsınız İtim itim beyin zarında evet orda hayır salak onun biraz daha yanında Neyse dönelim konumuza şehrimizde yanınıza emanet almadan çıkılmaz sokağa bu gerçek Kızı kapmak kolaydır arkadaşınıza Düşünülmesi istanbul ne zaman gelecek Sokakta yürüyorum lavuğun biri yanımda Önüne baksana birader omzu omzumda Neyse bende onlardan biriyim birazcık hastayım Yine de biraz aklım var istanbuluma yastayım NAKARAT Benim şehrim bir garip anlamıyorum Karşımdaki adamı tanıyorum çıkartamıyorum (x2) Bu insanlar bir garip anlamıyorum İstanbul bu ruh hastası kaçamıyorum Erkekler pislik peşinde cebinde marlboro Marlboro öyle sarılmaz orda noluyo Kızları o.puluk peşinde koşuyo Herkesin önünde olmaz ayıp oluyo Aramalar cevapsız cüzdanlar hesapsız İlham perimi s.ktiler tecavuz cezasız Oksijenime hasret mekanlar havasız Bacağımdan azot çıkarken ağaçlar yararsız Bende yazıyorum yine üsküdarın sahilinde Öyle b.ktan bi tip var ki şu köpeğin sahibinde Bu şehrin delisi benim akıllısıda öyle Kelimelerime kulak ver istanbula gelme Hava biraz soğuk boğazda rüzgar esti Size ot mu lazım pahalıdır elestiği Bu kelimeleri duyarsın hisseler dağıldığında Bense istanbulda turlarım kalem yanımda...

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» istanbul attack - istanbul geceleri
» İstanbul Attack >> Salla
» İstanbul Attack >> Bazen
» istanbul attack - burdayız işte
» istanbul attack - mermi ambarı