YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB

Arabesk Rapin Kral Grubu 013SUİKAST FaN FoRuM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Mehmet Kerimden Açıklama

YazarMesaj
emredadas
Admin
Admin
emredadas

BeN BuYuM : 6
En BüYüK : 1
Zodyak Ikizler çin astrolojisi At
PuanLaR : 59
Doğum tarihi : 28/05/90
ÜyeNiN YaŞı : 34
İş/Hobiler : djlik,webmaster,okul xD
Lakap : RapqariZ

Mehmet Kerimden Açıklama Empty
MesajKonu: Mehmet Kerimden Açıklama   Mehmet Kerimden Açıklama EmptySalı Ekim 06, 2009 10:36 am

selam arkadaşlar

öncelikle 3 sene boyunca olympos olarak rap yapmak inanılmaz güzel bişeydi. çok şey paylaştık,çok şey yaşadık,çok şeyin üstesinden geldik ve bir yerlere geldik. pit10 her zaman benim kardeşim gibidir hala görüşüyoruz konusuyoruz irtibatımızı kaybetmedik. sadece müzikal açıdan farklı yönlere ayrılma ihtiyacı duyduk. benim kafamda baska bir proje ihtiyacı vardı pit10nunsa zaten çizdigi bir yol vardı. bu yuzden olympostan ayrılma kararı verdim. şunun sözünü veriyorum geçmişte yaşanan ayrılıklar gibi olmayacak bu asla birbirimize diss atmayacagız yada husumete girmeyecegiz vede sözleştigimiz gibi birbirimizle şarkılar yapmaya devam edeceğiz. bana gelince ben istegim dogrultusunda kendi studyomu ve yine çok sevdigim arkadaşlarımla yeni bir clan kurdum ismi ise Audio Ruff. ztn artık beatmakerlık yönüm daha ağır basıyor. bu yönde devam edecegim. çalışmalarımızı www.audioruff.com dan takip edebilirisiniz.

hepinize iyi günler diliyorum

sevgiler

mehmet kerim
eski ismiyle kmk
https://013suikast.yetkin-forum.com

Mehmet Kerimden Açıklama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pit10 dan önemli Açıklama !
» Mode Xl'den Genel Açıklama...