YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB

Arabesk Rapin Kral Grubu 013SUİKAST FaN FoRuM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ceza - Önce Kendine Bak Şarkı Sözü

YazarMesaj
asikcocuk1986
Altın Üye
Altın Üye

BeN BuYuM : 12
En BüYüK : 4
PuanLaR : 622
İş/Hobiler : öğrenci

Ceza - Önce Kendine Bak Şarkı Sözü Empty
MesajKonu: Ceza - Önce Kendine Bak Şarkı Sözü   Ceza - Önce Kendine Bak Şarkı Sözü EmptyPaz Ekim 04, 2009 11:59 am

ben bir aygır, sen bir taysın/ bırakın ulan ses yankılansın/ ben gerçek ama sen yalansın/
ben maykıl sam sende ceksın/ kaldır benim için orta parmağını/ ekşisin ama insanlığın eksik/
yazarım ben kalemim dik neyzen dedi kalk hepsini...

türk yada kürt, alevi yada sünni, laz yada çerkez, fener yada cimbom/ biz puzzle ız, biz anadoluyuz, biz bölünemeyiz, bak bu plaka yerli/
ermeni, rum komşumda çoktur ama aramızda hiçbir problem yoktur/ politikada savaş olsa bile geçinip gideriz bize göre hava hoştur/
bizde akıl var benim gibi düşünen çok/ bizi bölmek isteyen var, bizi bölebilecek olan yok/ bizi gömmek isteyen varsa bu imkansız/
biz birlikle özgürlüğün tadını almış bir toplumun torunuyuz/ yaşasın barış, yaşasın özgürlük/ siz boşverin rap mi ki sorununuz/
plakam yerli, dilim türkçe, sakın ürkme/ beni bir duy ve 77 den beri burada ektiğimi biçtim sadece/ gözüme, bak sözünü tut, savaşa yok de/
hadi silahı bırak, yaşamana bak hayat zor/ karalamadan, kalpleri yaralamadan/ bakıyorum yolu yarılamadan uzuyor adam/
kısa yol çok bal tutma parmağını koparırlar/ balı çalana kovanı hediye eder sana bir su dahi vermezler/ akbaba gibi uçar hep konuşurlar/
emeğim çok ve ben amelede oldum/ kanadım yoktu ve ben rap e kondum/ kalp sazının bam telinede vurdum, 77 de burada doğdum...

nakarat

göz, gez, arpacık, apaçık görünen bir manzara/ bunu kastetmedim ama nişan al ateş; toplumdaki boş felsefe/
kovboy gibi yaşamaksa amaç, gidin amerika sizi bekler/ dilediğinizden fazla şiddet ve cinnet, paranoyalar kaos ve hiddet/
rap amerikan markasıysa, cep telefonunuz ve pantolonunuz/ amerikanvari dizilerinizle hepiniz sex and the city desiniz/
yüzünüzü gerdirip önünüze bakmayı unutun/ pek çok serseri geldi geçti, şimdi hiçbiri yok esti bitti ama gör bak ben gene buradayım/
zarar yerine ilham veririm ben/ karakterim bu hızlı karar veririm/ bırak benide gideyim der gibi bakar boş bakan gözlere bu gözlerim/
ne başbakan nede şaklaban olmak istedim/ yapacağım en iyi işti rap herkes işini yapsaydı zaten ekşimezdi bu kadar hiç/
ab-ı hayat suyundan içmiş gibi yaşıyor herkes/ sanki kafaya dikmişçesine yaşıyor herkes/ yerli plaka onu ezmez sanıyor/
yeryerinden oynarcasına gelen rap bu bak/ masaya bir tabak daha koyun/ ama benim etimi yemek zor oyun, çünkü ben bir kurdum siz koyun...

nakarat

faşist düzlük avrupanın rasist yüzünü gördük pasif takılıp ürktük/ nazilere özgürlük veren avrupa teröristleri hadi yakala git/
skandal yaratır iskandinav, tıkandı bak yol bok gibi provake ol/ sıradaki kim bush gribine de bir çare, sıradaki biz kuş gribi bahane/
handikap çok, her taraf blok, tıknefes olduk aydınlık yok/ fenası var beteri bol aynı bok, barışın olduğu heryer genede kof/
kim duyarlı, kim uyanmış, kim kurallı, kim yalanmış/ hiç kimse yüzdeyüz suçlu değil, hiç kimse yüzdeyüz masum değil/
tospembe barış hayallerine birkaç satırda benden eklensin/ din, dil, ırk ayırmadan gençler kenetlenip sulh u bilsin/
hatırla, kalender olan gönül envayi çeşit yoktu/ bu memba kuru, suya bel bağlayan erkek bir gün kefenini giyer yada bir çulha...

nakarat

ben bir aygır, sen bir taysın/ bırakın ulan ses yankılansın/ ben gerçek ama sen yalansın/
ben maykıl sam sende ceksın/ kaldır benim için orta parmağını/ ekşisin ama insanlığın eksik/
yazarım ben kalemim dik neyzen dedi kalk hepsini...

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceza - Gelsin Hayat Bildiği feat. Sezen Aksu Şarkı Sözü
» Sagopa Kajmer - Kendime Sarılır Donarım şarkı sözü şarkı sözleri
» Raziel - Mathilda Şarkı Sözü
» Ceza - YERLİ PLAKA Şarkı sözleri
» Ceza - Ceza Sahası