YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB

Arabesk Rapin Kral Grubu 013SUİKAST FaN FoRuM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ceza - Kurşun Marşı

YazarMesaj
asikcocuk1986
Altın Üye
Altın Üye

BeN BuYuM : 12
En BüYüK : 4
PuanLaR : 622
İş/Hobiler : öğrenci

Ceza - Kurşun Marşı Empty
MesajKonu: Ceza - Kurşun Marşı   Ceza - Kurşun Marşı EmptySalı Ekim 06, 2009 11:18 am

Ceza - Kurşun Marşı

heha. dur bakiyim mikrofona yaklaşiyimm.eh!şimdi gerçek kuru ...kerref.yeah korkular itinayla bozulur kılıcım çok keskin. eah yeh! kendi rapinizi görmüş bi bok sanmış,kajmeri dinlemiş ölmüş (gggggggggghh-eeeeyyy ayy ayy ayyyy!)
Kajmer- yoyo sagopa kajmer.
10 kurşun ve yedincisi.mikrofonda ceza, kuvvetmira rap rap rap rap rap rap rap. ceza-
6katlarında ben idimdi sagopa.getirdim kurşunu getirdim yer altından yanımda lağım fareleri beyinleri kemirmek için.Yedi yetme eksiler donmuş süttü için!
Çeçe sinekleri konu kendine.uyanmak haraam olmasallanan kopil kendine çeki düzen wermedin,rap i öğrenemedin.(hah)aldı başını sagopa nefret.silahsız kuvvet asse serket. fuat, ruman, 3yanım sık sık evrim ve ayden. vebvebvebvebveb eksiler k*ınızdan çıkan sesler.nefreti sası.komedi geçtik,çünkü bisim villiam eksilik

Ceza - Kurşun Marşı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceza - Ceza Sahası
» Sagopa Kajmer - Pesimist EP 4 Kurşun Asker
» Ceza - Tek Bir İhtimal Var
» Ceza - Dejavü
» Ceza - Ne Benim