YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB

Arabesk Rapin Kral Grubu 013SUİKAST FaN FoRuM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sagopa Kajmer - Tamu Otobüsü

YazarMesaj
asikcocuk1986
Altın Üye
Altın Üye

BeN BuYuM : 12
En BüYüK : 4
PuanLaR : 622
İş/Hobiler : öğrenci

Sagopa Kajmer - Tamu Otobüsü Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer - Tamu Otobüsü   Sagopa Kajmer - Tamu Otobüsü EmptyPaz Ekim 04, 2009 2:21 pm

- Tamu Otobüsü ----

Laik sadıka ken veren Allah işini bilirdi ki aza ittifade Adem fantazmını bulur ki solur kıçından tek tüfek saçmaz sıkınca boklu kıçına açılası delikten dökülecek lokmayı ... salla kafayı be mürşid kara ainde salla kafayı deli gibi salla sözüm ona hak yolu can eyledi sıktı palavrayı intikad. Bana zulm eyledi rap yetişti imdadıma dur dedi sana ve sen gibilere haş eyledi. Hududunu ahududu bahçesi yaptım geçişte tatlı yedim kaçışta çite çattım yapılır mı bu Hint numarası 32 başlı kör dana nallara taktı başladı savaş, rasladı hasım buz gibi haydı aylardan kasım. Medeniyet silahımı alıp kafana çaktım laik bir kurşunumu götüne tıktım ki sıçamaya kalsın o kin dolu bokun karkelerin ruhuna sapladı okum, bokunla oyna lokum. Dördü bitti biri kaldı geride geçirdim gözlerini mimledim körebe dostuna fatiha bile zıkkım ola ya ... istikbalim bala sıvandı ileriye rota sen ki. Dürmesi kıf olan torlak vorlak misali sahtelikte kaybolmaya mahkum şarlatan kes sakalını, ikindi vakti arın. Işık yolu ileride yansıyacak farkın.
Siz ki boynu haramları kıldan inceler ki haktan 120km berideler ahkam-ı kutsalın derindeler, derbeder olmuş şuru yassıya kadar ibneler yalancı tez bir dubarası kafeli mürteci. Rapi ... anüste aksettirir dön bana boynunu çevireyim aynaya rassını bul kastını hurra çöpçatan alim çaktı kibriti, bul yerini abaza paşa. Yanıma yanaş domal rape baş aşağı ... gelir kafatası kırılır ki o an, benim rapin pençesi şah damarında olmayacağında punk as direct, dur orda tamu otobüsü durdu bas gaza. Yo Kajmer Sagopa yo ... rıza. Kısa dönemeçlerin sonu uçurum kaza kes iki kilo bal kabağı sok kafanı içine günahında boğul da şükret haline. Ulan ipne senin gibi lapacı zübbeler ancadır ki bıçağımı bilediler, sille tokat kovulan haramiler haram tıkınarak yola gelecekler geberecekler topkapı çivilerken zemzem milletine bir kaşık suda can verecek

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sagopa Kajmer - Pesimist Ep 3
» Sagopa Kajmer - Pesimist Ep 1
» Sagopa Kajmer-Baytar
» Sagopa Kajmer-Bağdat
» Sagopa Kajmer - Pesimist Ep 2