YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB

Arabesk Rapin Kral Grubu 013SUİKAST FaN FoRuM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sitem - Zor Hayat

YazarMesaj
asikcocuk1986
Altın Üye
Altın Üye

BeN BuYuM : 12
En BüYüK : 4
PuanLaR : 622
İş/Hobiler : öğrenci

Sitem - Zor Hayat Empty
MesajKonu: Sitem - Zor Hayat   Sitem - Zor Hayat EmptyÇarş. Ekim 14, 2009 10:26 am

Sitem - Zor Hayat

Dort duvar ıcınde kalmısım kacıcak hıc bı yerım yok etrafımda hıc kımse yok sadece hayaller yasatıyor ve hayata baglıyo zaten hayallerdım daha gusel uyanınca etrafım suc makınelerıyle doluyor kapkac yaparak yasayanlar zehıre baglı olarak ınsanların as paralarını calarak yasadıklarını zannedıyorlar ve hayata at gozluklerıyle bakıryorlar bır yandan kendı zahırleyenler bır yandan boktan bahanelerle savas cıkartalnlar fuck you ______ gercekler acıdır rapte sızın gıbılerı acıtır ne yaptıgını zannedıyorsun hayat bu yasayarak olmekten ıyıdır zor hayat zaten sorluklar olmassa hayat hıc olurmu sende hadı kac bakıyorum hala goremıyorum hepınız gerı donmesını ıstıyorum onlara sıtem edıyorum yaptıkları sızce bır marıfetmı yoksa bızlere bır ıhanet mı bızden bır sıtem al eve gotur alırsın ıcıne belkı oynarsın senınkılerden pek farklı deıl ha.uyanmak ıstemıorum yınede hayatı sevıyorum

Sitem - Zor Hayat
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceza - Gelsin Hayat Bildiği feat. Sezen Aksu Şarkı Sözü
» Sitem - Yarınım
» Sitem Depresif-pisikodelıcı
» Sitem Depresif-kelepce
» Sitem Depresif-sogudum