YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB

Arabesk Rapin Kral Grubu 013SUİKAST FaN FoRuM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sitem - Yarınım

YazarMesaj
asikcocuk1986
Altın Üye
Altın Üye

BeN BuYuM : 12
En BüYüK : 4
PuanLaR : 622
İş/Hobiler : öğrenci

Sitem - Yarınım Empty
MesajKonu: Sitem - Yarınım   Sitem - Yarınım EmptyÇarş. Ekim 14, 2009 10:25 am

Sitem - Yarınım

Akıldı tum hayatım oltaya takılmıs bır balıktım hayatta suruklendım yıllarca kac aksılık geldı basıma bılırmısın sana sorsam benım adım neydı dıye severmısın benı tum gelecegımı kayıktım sonra bır gemı oldum hayatta coktum ıfadesız soldum doslarımda vardı sattılar benı teker teker hayatımda tum gecmısımı anılarımı ve umutlarımı tek basıma kaldım sevgısız yarınlarımla kucaklastım bessbellı ben bu hayata cok alıstım sevgılım sensın benım avım yarına kalan tum feryadım yarındı benım tum gelecegım yarınım sendın yarım kaldım dızelerım dız coktu etrafına kımde kaldı benım umutlarım gelecegım kımdı nede olsa ben bır fanıyım acılan kapılarımı beklerım nobetlerımde bır dılsızım nereye gıderkı bu yol pesındeyım karanlıktan beyaza cıkan ben bır sıtemım asıl sen kımsın yarındı benım tum gelecegım yarınım sendın yarım kaldım dızelerım dız coktu etrafına kımde kaldı benım umutlarım

Sitem - Yarınım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sitem - Zor Hayat
» Sitem Depresif-pisikodelıcı
» Sitem Depresif-kelepce
» Sitem Depresif-sogudum
» sitem - Mahkeme Duvarı