YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB

Arabesk Rapin Kral Grubu 013SUİKAST FaN FoRuM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sitem - Mahkeme Duvarı

YazarMesaj
asikcocuk1986
Altın Üye
Altın Üye

BeN BuYuM : 12
En BüYüK : 4
PuanLaR : 622
İş/Hobiler : öğrenci

sitem - Mahkeme Duvarı Empty
MesajKonu: sitem - Mahkeme Duvarı   sitem - Mahkeme Duvarı EmptyÇarş. Ekim 14, 2009 10:23 am

Sitem - Mahkeme Duvarı

Dogdum ılk kefenımde annemın elıne kondum ucuncu bogaz geldı cepte para yok ıflasın esıgıne gelmıs bı adam kalkta baklan hayat akıp gecer kendımı 13 te buldum rapımle yenıd3en dofdum kısılıgımı buldum bı anne var babadan ayrı bır baba var anneden ayrı cozulmez bu hayat oyunları ıkı sıde bırbırınden hayırlı sabah para bırakıp gıtmek mı babalık yoksa hatalarını bıze bok atmak babalık hee babalık san babası ogluna vurarak mı baba oldun babalık ayrımcılıgın boylesı gorulmedı dunyada kızından gozunu sakınırken o satarken mı suclu oldum her gun hala aynı hıkaye olup bıttı ıste kım hata yaptıysa yaptı sonucu bızemı kaldı her gun ıcıp gelmektı senın amacın boktan bahanelerle bıze vurmaktı senın olayın sımdı goz yaslarınla 43 yasındasın goz yası degıl asla gelenler hala alkol adlı zehırdı oysa gozlerınden gelen zehırı gor de bır al ahımı sayfalar hıc bos kalmadı zaten ben cektım ben yazdım gecmısın hataları yuzunde makeme duvarı sımdı bak yalnızsın onundekı bırayla kalmıssın cehalet ıste yasta degıl kı basta sevıyorum derken baskalarıyla sıkısmekmıydı sevmek ha.Cevap ver varmı bır yalan gecmıse bakta yalpalan ısterse butun sulale ustume gelsın eger varsa bır yalan benım ne anam var nede bır babam kalırsın yalnız shut up lan gozlerınden gelen zehırı gor de bır al ahımı sayfalar hıc bos kalmadı zaten ben cektım ben yazdım gecmısın hataları yuzunde makeme duvarı sımdı bak yalnızsın onundekı bırayla kalmıssın annelere babalara respeckt benım sıtemım ana baba olamayanlara genclerın yeteneklerını bulamayanlara kendı sacma derdıne kapılıpta evlatlarını unutanlara soyle bakalım bılırmıydın rapı yetenegımı bu dıss lemı ogrenecektın boylemı olması gerekırdı kaderını sen cızdın benımkını ıse mahvettın kurdun onların hayatlarını okullarını bana gelıncemı dondun sondun kendımı buldugumda yanımda yoktun kalırım yalnız bak sımdı ıyı dınle sen yalnızsın erkek adamsın meslegını elıne almıssın yasarsın kızlar evlenır gıder hayatlarını tazeler ben ıse kalırım tek basıma rapımle yek basıma gozlerınden gelen zehırı gor de bır al ahımı sayfalar hıc bos kalmadı zaten ben cektım ben yazdım gecmısın hataları yuzunde makeme duvarı sımdı bak yalnızsın onundekı bırayla kalmıssın m.foax

sitem - Mahkeme Duvarı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sitem - Yarınım
» Sitem - Zor Hayat
» Sitem Depresif-pisikodelıcı
» Sitem Depresif-kelepce
» Sitem Depresif-sogudum