YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB

Arabesk Rapin Kral Grubu 013SUİKAST FaN FoRuM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Logic ft Rapozof - Kürk Dükkanı

YazarMesaj
asikcocuk1986
Altın Üye
Altın Üye

BeN BuYuM : 12
En BüYüK : 4
PuanLaR : 622
İş/Hobiler : öğrenci

Logic ft Rapozof - Kürk Dükkanı Empty
MesajKonu: Logic ft Rapozof - Kürk Dükkanı   Logic ft Rapozof - Kürk Dükkanı EmptyPaz Ekim 04, 2009 6:28 pm

Sokaklar benim olsun , yollarım zifir Kan akıtıp can almak bence kötü fikir Yazdığım sözlerimde kefil vardır elbet Yıllar yılı çiçek büyüt sonra katlet Sinirin geçmezse mahvet , değmez hiçbişey Dinlediğin şahıs rap zirvesinde birey Son trende kaçtı bugün makinist psikopat Düşmanınla zıtlaş mekanını kanla boyat Kanla donat heryeri kafalar uçsun Yıllardır korktuğun katil sensin oğlum Yok ki yolun çaren yok ki kazanacaksın Kelleler’den koleksiyon yapıp yol alıcaksın Bakınacaksın etrafa babanı dahi tanımayacaksın Aşk meşk defterini derhal kapatacaksın “ Emir Vericem Sana Logic Sabır Lazım “ Yoluna taş koyan varsa yoluna döşe mayın “ Çatlıcam birazdan sinirim tam sınır “ Pimi çektim yaşam durdu afiyet olsun bayım Sniper’la geldi kahpe dostlar eğilin İyi mesaj arama bende melankolik bi manyak değilim İpler gerilin idam vakti yaklaşmakta Sol yanım kanar bugün birde ağrımakta Dolmakta kara defterim yakında katliam Vaktidirki gelmek üzere duyulur moruk ağlaman Eşitliği sağlaman umrumda mı manyak ? Çek bıçağı vur karnına deşilsin dalak Çok kurak duygularım kimseyede acımam Yanlış yapan babam olsa sokarım kafayı tanımam Belayıda aramam neden arıyım o bensem Ölüm vakti geldiğinde benim için gözünde nem Olmasın be kimsenin melekler olmasın Dostlarımda olmasın kafam durulmasın Sokağım olsun birtek ( 14 ) orda derdim az Birini vurmak istemezsem bana verme gaz Tek bi farz mevcut bende onuda söylemem Hiçbir dostluk baki değil benim düşüncem Bi ara üzülücemde vakit yok senin yüzünden Korkularını tanıyorum terini sil yüzünden Sürümden ayrıldım kurdu buldum kanka oldum Sen ne yaptın dersen benimi raple sundum
Verse 2
( Rapozof )
Ev sahibi kim , underground ta bilemem Senin rapin çok rutin, dünyada dinlemem Kuru gürültüden geliyordum orda bi papuç vardı Sordum kimin dedim inan abin çıktı Underground ölümüne rap yaparız 5 vakit Sende yaparsın okey ama yapma taklit Dj'inin case’ i döküldü arşivleri o biçim Ben yeraltı istedim sen vivid chicks dedin. Geceleri kabusmusun huzursuzmusun Oyunumuzu boz lütfen sen bi çocuksun Horozu susturmak için önce horoza ver Ultrasonic kürk dükkanı hizmetinde gel Diplomata diploma vereni aldı muamma Full kep şapka tak, 34 te yap atak Piyasayı salla under yapta biz satak Haz eşittir rap haz eşittir sokak

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Logic - Ft. Rapozof - Kürk Dükkanı
» Sansar ft Rahdan & Rapozof
» Logic - Baş Başş
» Logic - Bu Ele 4. istiyorsun
» Logic - Her Göz Kapansın