YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB

Arabesk Rapin Kral Grubu 013SUİKAST FaN FoRuM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Logic - Baş Başş

YazarMesaj
asikcocuk1986
Altın Üye
Altın Üye

BeN BuYuM : 12
En BüYüK : 4
PuanLaR : 622
İş/Hobiler : öğrenci

Logic - Baş Başş Empty
MesajKonu: Logic - Baş Başş   Logic - Baş Başş EmptyCuma Ekim 09, 2009 12:38 pm

Logic - Baş Başş

Paslı bu dil ve de çok çalışır ama kaslı bu rapler kaçmalısın sen Kelimenin ipini çektim çoktan banada mı tribalsin lan yosma Her bir kelimemi kefenime sardım cicili bicili her sitilde baydın Yok gibi gelsede tok bu adam sana kırılan pot gibi gelse de değil Gambazladı beni kankam markan hep anonim midir ki bana sökmez Dönemez sana her yol göremez göz bana saygını göster şifremi çöz Minimal duyguna kurgunu yaptık yanlış yolu bulduk ve de saptık Dost beni takmadı kurşunu çaktım kelebek gibi ömrün var tatlım Her gözcü ölümüne tanık olsun tek kanadını kırdım hadi uçsuz Ölümüne koş her arazi uçsuz emrini kendine sakla be dursun
Nakarat 2X
GELDİK HER KOLDAN SEN İSTEDİN SUSTUK YÜZÜMÜ HATIRLA HADİ BAŞ BAŞ
Verse 2
Poponuza iyi bakın o benim çünkü banada mı laf yapacaksın sürtük Tutamadı beni katildim çünkü ye bakalım ülkemi senin bu kürsü Para kalmadı deftere yaz bakkal bu ne lan bok gibi kokuyo bu tütsü Sus bide saçmalama çakkal aslan ol ne yazar ben tarzan Yavaş ol kurtaracam ben hepinizi dilleri kesip yüzecem yüz derinizi Tak tik tik tak işleyecek dur erkek bir kuş gibi yapma kur Malafatı kaldıramazsın kestik battle’ın bir baş ise biz ezdik Neferim kesecek nefesini bildin her söz kulağına deymeli çın çın Hırsın kalsın daha çok yol var kurşun at bro hadi ben sustum Burjuva olamam ki ben çulsuz kestim bedenini nedeni mi nursuz Erkek sıfatını almak için sıç ortamıma gel çek bana kılıç Bana diss diye gelen her söz yersiz erkek olamaz bence bir çengi Dengine bakmalısın rengin atar hard core rap shit ile gangsta kaçar Bana baba deyip her kaba sıçma bide bana marifetini göster Forumumuzda Küfür Edenler Uyarılmaksızın Ban'lanır.. Bak yine dilimizin ayarı da kaçtı sokmalı rap’ine artık uyansız Her yalakayı sen rapçi mi sandın destek bekleme köstek alırsın

Logic - Baş Başş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Logic - Her Göz Kapansın
» Logic - Bu Ele 4. istiyorsun
» Logic - Millet Toparlansın
» Logic - Ft. Kaplan - Finish
» Logic - Karalamak Çok Kolay