YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB

Arabesk Rapin Kral Grubu 013SUİKAST FaN FoRuM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Logic - Her Göz Kapansın

YazarMesaj
asikcocuk1986
Altın Üye
Altın Üye

BeN BuYuM : 12
En BüYüK : 4
PuanLaR : 622
İş/Hobiler : öğrenci

Logic - Her Göz Kapansın Empty
MesajKonu: Logic - Her Göz Kapansın   Logic - Her Göz Kapansın EmptyCuma Ekim 09, 2009 12:42 pm

Logic - Her Göz Kapansın

NAKARAT 5X
BELKİDE ANLARSIN ( SUS ) AĞLARSIN ( VUR ) İZ KALSIN HER GÖZ KAPANSIN
Verse 1
[ Logic ]
Kafam dumanlı bir tren misali çıktı raydan E.T hesabı biz gelmedik uzaydan YAZ derdim olsun SAZ çalmaz oldu KAZ mezar bulunsun AZ kaldı dur Bitecek bu yol kalbine uydu tak çeker yüz kanallı Harbine gözcü bul kanıt olsun bertaraftı Çok değerlisin belki anlaşılmaz Savaş olsun istersin silah bulunmaz Hayatını yaslama temelsiz o dağlara Giden gider başın sağ olsun kalan sağlara Herkes gibi fiyat biçilmiş kaç paraya Bizdeki huzur bedeldir bütün saraya Dur desem de Dur boş koy istemez Bir çığlıksa bendeki üşenme sende duy “ Belki de Anlarsın “ sözümde bir dua var “ Belki de Ağlarsın “ o zaman yık duvar Güneş batmış akşam olmuş ise sen bağır Küçücük olduğuna bakma o çocuk yağız Yazdığım her şarkıya kefil bu ağız Evet yalanlar diyarı nasılsınız ?
NAKARAT 4X
Verse 2
[ İtaat ]
Gözler kapansın dostum Gerçekleri ben sana kustum Yaşam denen bu acımasız oyunda Şerefsiz insanlara hep küstüm Denek gibi kullandılar bizleri Sefil dünyanın aç köpekleri Karalama kampanyası yine başladı Hedef insanları mahvetmek mi? Duygu trenleri kalkıyor İnsanlar hep ağlıyor Anlayamadım hiçbir zaman Savaşta neden güçlüler hep galip çıkıyor ? Bak bana dostum hiç yıkılmadım Savaştım ama ben hiç vurulmadım Sonuna kadardı yanımda dostlarım Logic ve İtaat işte burdayım
Verse 3
[ Cevap ]
Bana son bir kelime söyle Parola yapalım onu kapalım düşmesin ağzımızdan Düştün kapan çık bakalım kancık Beleş bu rap dinle bandrol yapıyomuş Forumumuzda Küfür Edenler Uyarılmaksızın Ban'lanır.. Vokallerin çok kız gibi nası söyliyim Top gibi olmuş kanka ama salla farkın yok kızdan Sızlanmaya başla belki acıyıp bu dissi burda bitiririm Fakat hayır iyice deşarj olmam lazım Seni prize takıp götüne elektrik akımını vermek istiyorum (ahaehahae) Hayallerin vokallerinle yarışabilecek sahtelikte Forumumuzda Küfür Edenler Uyarılmaksızın Ban'lanır..
NAKARAT 2X
Verse 4
[ Logic ]
Emeğimi karalamak çok kolay olsada Seni yaralamak benim için daha kolay Her bir olayıma kasvet çöktü Manşet olduk biz yokuz buralarda Üç adamın hepsine bir kurşun bul Sık kurşunları sonu ölüm olsun Başımızı dik tutmalıyız Soysuz yılanların kes kafasını Anlamadım zaten bakma bana Bul yüreğimi ger en büyük çarmaha Bil bakalım ölüm sana kaç safhada Gelecek sende korkacak sus be ! Fatalını al ben satamam dostumu Kör olamadım mori sadece kör modu Yapmalısın ve de kaçmalısın kaç Şimdi konuş yada Forumumuzda Küfür Edenler Uyarılmaksızın Ban'lanır.. herif sus Şimdiki insanlar hep canavar Yardım vermek iste desin “ NE VAR ? “ Yalama mısın sen salya akıtma Bana seni sevdik demeyin inanmam...

Logic - Her Göz Kapansın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Logic - Bu Ele 4. istiyorsun
» Logic - Baş Başş
» Logic - Ft. Kaplan - Finish
» Logic - Karalamak Çok Kolay
» Logic - Ft. Ako - Cenneti Hakketmedim ki