YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB

Arabesk Rapin Kral Grubu 013SUİKAST FaN FoRuM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Logic - Ft. Rapbey - Saldır Onlara

YazarMesaj
asikcocuk1986
Altın Üye
Altın Üye

BeN BuYuM : 12
En BüYüK : 4
PuanLaR : 622
İş/Hobiler : öğrenci

Logic - Ft. Rapbey - Saldır Onlara Empty
MesajKonu: Logic - Ft. Rapbey - Saldır Onlara   Logic - Ft. Rapbey - Saldır Onlara EmptyCuma Ekim 09, 2009 12:36 pm

Verse 1
[ Logic ]
İşte ben böyle doğdum , Sustum yastık altı Sandıklar içinde gizli saklı yanık ten kokusu Çaresizlik bir kavgadır , Gözümün altı mosmor Bir şekilde yandı , Ellerimde kal biraz Ses verme inanmam ben , Sanatkarda kofti bence Dinlediğim en kötü albüm leh “ che “ Ufuktan gemiler kalksın banane s.klemem Adımı anmasın o yavşak eline ver çiçek Underground’a destek olun yalandan Silaha gerek yok moruk atak analdan Çok yayınlı kanaldan bulamadığın bu rap Aşık olduğun rapler benim için kenef Allah dersin ancak ölürken fake homie Bizde sözler senettir sende kimsin ? Sizin işler sanaldan kulağa hoş gelir Bizim işler realdir şimdi s.ktirin Çiko Kardeşimdir Haydi ....... SALDIR ONLARA Şans Yok bugün ve lakin ...... SİGARA VER MORUK Mevzu koptu beş dikiş ..........P.Ç BİRAZ ACITTIN
Verse 2
[ Rapbey ]
Dur bak şimdi iki kelimem Yeter şeker mc’ye tek celsem Sago ile gezsende seni s.klemem Bu rape sanat lazım onu evde edecen Anlatmak gerek rapin tarihini Zencilerden bize ne sahnede tut s.kini İpini koparan underground’da rapçi Dissini s.klemem çiko attı dikişi Google’den ara beni bulursun kesin Rap yazman yeterli rapçi ne işşin ? Moruk sigaram olsun senin köpeğin Çarşaf varsa ot saralım biraz içelim Güzel kafayla birde mevzu yapalım Ben döneri çekeyim polislerden kaçalım Yakalanırsak eğer amcamı arayayım Savcılarla bağlantım var rahat takılalım NAKARAT

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Logic - Her Göz Kapansın
» Logic - Baş Başş
» Logic - Bu Ele 4. istiyorsun
» Logic - Millet Toparlansın
» Logic - Ft. Kaplan - Finish