YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB

Arabesk Rapin Kral Grubu 013SUİKAST FaN FoRuM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Logic - Millet Toparlansın

YazarMesaj
asikcocuk1986
Altın Üye
Altın Üye

BeN BuYuM : 12
En BüYüK : 4
PuanLaR : 622
İş/Hobiler : öğrenci

Logic - Millet Toparlansın Empty
MesajKonu: Logic - Millet Toparlansın   Logic - Millet Toparlansın EmptyC.tesi Ekim 10, 2009 7:35 am

Verse 1
Senkronize olma benle koçum kalp dayanmaz Çünkü ben ilahsam liyakat olunmaz Yetişmek de imkansız ben bi sahbaz Bende piyonlar yapar krala şah mat Artistlik patinaj bitti ise izninizle kafanızı koparıcam İlhamınız geldi ise sahneye lütfen free style kapışıcaz Dur rahat ol bro sadece şaka Laf yetişmez zaten şaşkoloza Biz atlantis olduk haydi ara Bitch yada nigga değil Mother Fuck’a Lastikçiye git hava kaçırıyosun Eminem ile gangsta oluyo be olsun Bizim haneye giremez damsız “ Logic ne yaptın ya hayvansın “ Ne yapalım abi istemeden oldu 2 dakika sonra yere vurdum “ Naptın “ ... ayar olup hayaları kestim İki tepindik baktık çıktı pestil
Nakarat 2X
ASKERLERİ HADİ CEPHELERE DOLDUR BENİMLE KAPIŞMAK MI AHMAKSIN BANA ŞİKE YAPMA SAKIN ALLAHSIZ SAVAŞ BAŞLIYO MİLLET TOPARLANSIN
Verse 2
Rap’in ağır vasıta gelir sağdan O kıllar ne homo gecikmiş ağdan Burada barış yok homie bura bağdat Sokak14 diye yazar bizim sancak Dj akman’ın ölmesi bence bir şereftir Game Dogg’un rap’ten gitmesi kadar sevindirir Mansur Abi feat mi atsak yoww tikky’im Kıskansakta baydın artık rakip bellidir Sahte nick ile öv kendini yalan bilgesi İşleriniz tutarsız sanki nato zirvesi Rap benim oğlum olsun sende kirvesi Artık erkek oldu denyo topukla en iyisi Adını andığım ibneler sevinsin tabiki Gözüne baktığım her lavuk korkmalı çünkü Ben dünkü Mc değilim abisi Kral dediğin adama hitaptır pisi pisi Yazdığın kelime bombok yanlış söz dizim Senide ezer geçeriz korkma aynı bir kilim Misali işte anladın sen sen bi götveren Burada ağlaman gerekiyo şeytanım güler
Nakarat 2X
ASKERLERİ HADİ CEPHELERE DOLDUR BENİMLE KAPIŞMAK MI AHMAKSIN BANA ŞİKE YAPMA SAKIN ALLAHSIZ SAVAŞ BAŞLIYO MİLLET TOPARLANSIN

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Logic - Her Göz Kapansın
» Logic - Ft. Kaplan - Finish
» Logic - Karalamak Çok Kolay
» Logic - Baş Başş
» Logic - Bu Ele 4. istiyorsun