YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB

Arabesk Rapin Kral Grubu 013SUİKAST FaN FoRuM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Logic - Ft. ByZalim - Mahvolan Yıllar

YazarMesaj
asikcocuk1986
Altın Üye
Altın Üye

BeN BuYuM : 12
En BüYüK : 4
PuanLaR : 622
İş/Hobiler : öğrenci

Logic - Ft. ByZalim - Mahvolan Yıllar Empty
MesajKonu: Logic - Ft. ByZalim - Mahvolan Yıllar   Logic - Ft. ByZalim - Mahvolan Yıllar EmptyCuma Ekim 09, 2009 12:37 pm

Verse 1
[ ByZalim ]
Bir bakışla umudu arama kanlı gözle ufku tarama Sanma kanama geçici kalpte mutluluksa kaldı sözde Eh be dostum vay be işte kaldık yine tek bi çifte Tek mi çift mi diye sorma zalim artık yok bu işte Bence sende boşver artık bu yolda biz çok aldandık Kurcalama salla gitsin kolpalara yol ver artık Bak burdayım yalnız kaldık sana kimseden yokki zırnık Dayanmaya gücün kalsın bu dertleri aş be artık Güneş battı akşam üstü kalbim yaslı işin aslı rapte gizli Suslu puslu dondu durdu geldi kustu içinden gelenleri Çevrede gördükleri yüzler yalan herşey dolan baki olan sadece yaradan! Kimler geldi kimler geçti dünya "Sultan"a bile kalmadı Akmadı gözünden tek damla yaş çok kesti baş Çevremdeki insanların çoğu ise ayyaş Ben bi keşle sanki leşle eşli pişti sözlerimse kırdı geçti Sanki deşti son güneşti kaybolan yıllarımdı mahvolan
Verse 2
[ Logic ]
Yarama tarama verdi artık onca sene burama geldi Elini verdi yarim amma sonra gitti ağlamam Cehennemide biz yarattık seldi gözler kaç karatlık Onca yanlış hep bir anlık kendimizi gökte sandık Kayıp gittik yıldızlar bile hayran kaldı bee Süksesinden geçilmezdi şimdi eller nerde? Ben boğuk sesle yelken açtım yeni bi derde Onca yıl geçti lakin gülmek niye yok kaderde Bir sualde bir tutam ve hayallerde yer tutan İnsanoğlu sözünü verme yalanların tufan Bende istemem ki lüks kuramadım ya iyi bi düş Ölüm fermanım hazır dur biraz sonra rötüş Elimi açmak istesemde yüzüme doğru tokadım Yaranı sarmak istesem de saramadım ya onuda sananım Yoluma dikeni koymasınlar suratlarsa hep asıklar Düşüme yüzünü atmasınlar uyumasam melek ayıplar İçimdeki çocuk nerede bilmem hep kayıplar Hala nedeni yok moruk bu adam ölüm sayıklar..... Huzura doğru çekilsin bu gün tüm kayıklar Suçumu geri alsın lütfen tüm sanıklar Kurtarılmaz ki beklesen de tüm hayatlar Öyle oldu kaldık işte şimdi böyle ölelim...

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Logic - Bu Ele 4. istiyorsun
» Logic - Her Göz Kapansın
» Logic - Baş Başş
» Logic - Ft. Kaplan - Finish
» Logic - Karalamak Çok Kolay