YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB

Arabesk Rapin Kral Grubu 013SUİKAST FaN FoRuM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Logic - Karalamak Çok Kolay

YazarMesaj
asikcocuk1986
Altın Üye
Altın Üye

BeN BuYuM : 12
En BüYüK : 4
PuanLaR : 622
İş/Hobiler : öğrenci

Logic - Karalamak Çok Kolay Empty
MesajKonu: Logic - Karalamak Çok Kolay   Logic - Karalamak Çok Kolay EmptyCuma Ekim 09, 2009 12:39 pm

Verse 1
Game Dogg’a lanet sonu ölüm olsada Tırsak adama şiddet ödü kopsada Ben Dre. Bile olsam karalarlar Forum ibnelerine zaten inanmam Sokak14 vede Bakırköy paralel Beni sevemiyosan dinle ihtilal Onada bok atarsın yada boşver Karalama kampanyası başladı gel İsmimi karalama gay zibidi sersem Logic ( Locik ) diye bağırırsın sana girersem Ama kafamıda bozma defolup git Sana inat olsun p.ç adım Logic ( Logiç ) Osmanlıca yazamazmıyım sanıyosun Yada edebi cümleler kuramazmıyım Niye bu kadar küfür ediyorum bi düşün Emeğime saygısı yok forum puştunun Çok komiksiniz kelimeler lombaktan Şarkı yapalım kop “ beat ver tosbağa “ Birileride derki çok kafiye var Bence takıl vibratör yada hıyar
Nakarat 2X
KARALAMAK ÇOK KOLAY AMA BİR ŞARKI İÇİN BİR AYIMI VERİRİM BAZEN MADEM SEVMİYORSUN HADİ İKİLE YADA BENİ KARALADA FORUMUNU DENGELE
Verse 2
Siz abaza iken ekmek kazandım Üç ay sonra ben stüdyo kurdum Zaten en fazla elmanın kurdusun Al bak yine kafiye kudurursun Yemin ettim bi kere dönemem ben Emin ol kankam değil ....
Yeterliyiz ki bize yer verdiler Sanaldan yalanmak yanlış şık Sokak 14’üm hazırla bohçamı Beni anlamadılar yol gözükür Niye her insan yorumdan aciz ? Melankolik it burnunu indir Uçağımı ele geçir ama yok kokpit Hangi vokali çaldın “ fuck that shit “ Her bıyıklı adam baban mı oğlum ? Her yılan dediğim adam pit10 olsun Son dörtlük vede parçanın amacı Beni karalayan herkes baş tacı Ana bacı gitmedim gördüğün sanrı Bana kötü desende bilinç altı...

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Logic - Her Göz Kapansın
» Logic - Baş Başş
» Logic - Bu Ele 4. istiyorsun
» Logic - Millet Toparlansın
» Logic - Ft. Kaplan - Finish