YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB

Arabesk Rapin Kral Grubu 013SUİKAST FaN FoRuM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Logic - Ft. Uzman & Hayki - Son Satır

YazarMesaj
asikcocuk1986
Altın Üye
Altın Üye

BeN BuYuM : 12
En BüYüK : 4
PuanLaR : 622
İş/Hobiler : öğrenci

Logic - Ft. Uzman & Hayki - Son Satır Empty
MesajKonu: Logic - Ft. Uzman & Hayki - Son Satır   Logic - Ft. Uzman & Hayki - Son Satır EmptyCuma Ekim 09, 2009 12:37 pm

Verse 1
[ Uzman ]
Çek hadi kravatı .... Madam adam olabilir ama bak benim için teneke misali Vur ses gelir ama içi boş kalemini makatına bastır bana göre hava hoş Maksat utancına ortak bulmak sanırım arasına bizide mi kattın ? Yasamana laf yok ama bana sökmez karalama başlasın tipex bende Adamını satmak çok kolay adımını atmak zor gelir Ortamı götüren boka kaynak haliç ( hiç bile ) Herkese prima mı verelim sana molped bitch , parasına posta feda eder her Forumumuzda Küfür Edenler Uyarılmaksızın Ban'lanır.. Politika wack işi benim işim rap bişi dicem bu bi oyun sana layık görünen söz Her daim game over “ Kastır haydi g.tüne kuvvet “ çektiren,, abazanın ahını aLsın.. “ Kolpa buldun rapime şükret “ backlerin olaiblir kulağına batsın “ Diss de yapılır iste gerzek “ karşılık istemem alayını yarsın “ Bi boka yaramaz ders de versek “ yetenek meslesi bırakın kalsın Tabakaya göre muamele yap sen benim için eşit herkes farklı bir davranış mümkün değil Bazen sinirime diş geçirememek gibi istisnalar olabilir ama bundan korkması gereken sensin Diş bilemem ama dilim her zaman hazır denemesi bedava ... Hadi Buyrun Kaç track yaptın kestir hesabını banada bi parçası kalsın , alt yazı geçemem takibe bağlı bu Parçadan kaptığın her ders aslına baksan çok şey ters gibi gelir ancak düze çevirende biziz Sallama yine biraz üstüne git bi bakarsın doğruyu yapmışsın ama zor sadece mantık yetmez Dile benden ne dilersen diyen cinler sadece masal artık bir hayalin mi var git çalış o zaman ter Dök çabala hakkını veremeyen herkese düşmanım ama baktım yine kösteksin sen Huyunu s.kiyim neyse boşver
Verse 2
[ Logic ]
Korkak dediniz telefon verdim Partiye çıktım adrese gelmedin Sonrada forumda öt delikanlı Bana cephe alda uyandır yatırı Say bakalım kaç para olmuş Bide bak bakalım ne ayak bu adamlar Yüzmelisin ama kan bu havuzlar Gülmelisin ama öleceksin p....ç Sen bıçak ile biz kemer ile dalarız Bir bakmışsın yolu yarılarız Bana ne be dersen , önüme de gelsen Kes sesini aptalsın sersem Düz mantık kalmadı mantık yok Beni karalama yaralarım seni stop Adımı da boş ver okunuşu kalsın Kofti bu sersem verse mi çalsın
Verse 3
[ Hayki ]
Hayki keresteler diyarında bi marangoz,iş başı yapmak lazım Kafaları kesilesi bitchler’i önüme dizin bana güçlü bi testere lazım Höt dedim al sana Forumumuzda Küfür Edenler Uyarılmaksızın Ban'lanır.. dediler bana , kırılabilir çene kapansın ağızın Öp sensein elinide bana belinide kırdıtma (yeeah) bu benim tarzım Ustura gibi kalem ustanı bil, kan kustururm sana , uslu dur it Beni susturamazsınız istop edin , bendeki dil buz gibidir , sus zibidi Sana koyunca bana gücenme , sana boyunca Forumumuzda Küfür Edenler Uyarılmaksızın Ban'lanır.. vericem ye bitir Anlayamadım ki zora giden ne ? ben sahnedeyken oturup geviş getir Gene kırıldı kirişler ister istemez seni altıma alıcam süzme Underground’da ki tek besleme sen misin ki bana diss besteleme (besteleme) Bu sıralar biraz katile bağladım abisi kusura bakma sana şefkat gösteremem Bizi ne ile test edebilirsin Forumumuzda Küfür Edenler Uyarılmaksızın Ban'lanır.. uzatma geç testereden (aaaaaarrrggghhhhh) 10 seneden beri rap yaparsında tek kelimem bile seni kanser eder Bize dokunursan yanarsın nigga ben bi çınarsam sen bi fidan Afedersin ama dengin değilim dönüpte götünle sohbete dal Dilim güneş kadar sıcak alev saçar bak eritebilir seni kardanadam
Verse 4
[ Logic ]
Nike şapka adidas spor ayakkabı o tarz bi rap modu için sana taramalı İçi dolu turşucuk çocuklara kör dadı nefes alamıyorum shit baydın aç camı Boş gelen sözlerin oscarın adayı saygına kaygın tampon kabadayı Gece görüşüm yok benim için yak farı hadi kızım abilerine aç kalçayı Gözleri sözleri kafiye bön bön hırsızı serbest bırakır con con Anlayamadın mı defolu bu kondım size feat olabilir miyim hadi ol ol Underground geri dönüşüm kutusuna ana bacı söverse bana onun anasına Haftada bir albüm darısı başına bir disse bir cent ( ver ) anısına Kafanızı bana göre kaldırın aldırın çocukları biz bıraktık onları Soyları sopları s.kilesi ibneler ayakları kırdık hepside ipteler Pot kırdı godoş , Rap geliyo lodos , Amerika misali hepsi bi nonoş Tur bindirecem rahat ol aslanım ütopya arkasına mı sakladın ? Azami hızına koydum arkadan salla kim yutar çalıntı markan Sana kuzu kuzu kuzu versin tarkan ünlü olackasın hadi yaslan Amacına ulaşamadan can alınır itina ile mc satılır Tek celsede kral mc ye fuck ılır bokunu ye en iyisi bön bön bakılır Parçada amaç olmalı bunda yok amaç olan parçalarına yap yow yow Girişiriz ortamına sağ sol bana hasım olana yağmalı muson 85 tempoda rap yapın olay olsun anlayamazsın toysun Siz gibi adamlara ecevit koysun ..................... yermi ki soksun Hadi gel denyo iğneni bana batır hatunlar yüz vermesin asıl Boktan bi track yap vede kasıl rahat ol bitti son satır

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Logic - Her Göz Kapansın
» Logic - Baş Başş
» Logic - Bu Ele 4. istiyorsun
» Logic - Millet Toparlansın
» Logic - Ft. Kaplan - Finish