YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB

Arabesk Rapin Kral Grubu 013SUİKAST FaN FoRuM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Logic - Ft. Raplikasyon - Bu Parça Sihirli

YazarMesaj
asikcocuk1986
Altın Üye
Altın Üye

BeN BuYuM : 12
En BüYüK : 4
PuanLaR : 622
İş/Hobiler : öğrenci

Logic - Ft. Raplikasyon - Bu Parça Sihirli Empty
MesajKonu: Logic - Ft. Raplikasyon - Bu Parça Sihirli   Logic - Ft. Raplikasyon - Bu Parça Sihirli EmptyCuma Ekim 09, 2009 12:40 pm

Verse 1
[ Logic ]
Bilinç altı bir bilinç Banane bence tarz dökük Her bi yolda mayın varsa her bi kolda düşman Her bi kozda açık varsa her bi zorda ağla Deli bir vatmanım kemerini bağla Durumlar tepki verdi çare yok ki paklan Suçunu at bizlere ve kolay yoldan aklan Biçilmemiş kör artı otistik bi kaftan Herkes sanamı hasta saçmalama fuck lan Bizle gel son sürat git hayati trende Hani cesaret nerde lan ayak frende Yolları gel aş bana , sana gülmem Her tarafın yara olsa sevinmem Birdirbir gibi gelebilir hayat Onkere darbene darbeli matkap Her listene paranoyaksa istek Kaç kere ölmemi istedi bu bilek White bi rapper’ım ben sen kofti black Hediyemi kabul et kara çelenk
Verse 2
[ Yugos ]
İstanbul show Raplikasyon öncü bu flow Logic sokak 14 records Hadi bize özenın bari bi ise benzeyin Yaptıgın rap ini .......... Kimine göre bi sahte bi düsünce Nakarata gelmeden bitiririm isini Bizce cok kolay party war büyük Olay başlasın kemeri bağla Wack mc kefene sar sen herkezı Sikime bile takmam Sizi yolunu al ulan Arkama bakmam raplikasyon Nakarat 2X Hedefini Bakmalı Yolları Aşmalı , İki Sabır Edip Koşmalısın Işığa Kemerine Sarıl Yolculuk Riskli , Dikkat Et Bu Şarkı Sihirli
Verse 3
[ Zion Pegas ]
Karamsarlık büyük hata ve nefret yazılır kanla Kanla yazılan lyriclerimde kalpten gelir daima Benim elimde degil silah. kalem kelimenin sözcüsü Duygularımın gözcüsü rapim yaşamın öncüsü Zion pegas namım oldu style ise east coast Koz kalmasın elinde bütün emare bende saklı Rapim yemin oldu işte yaşam tarzım underground Kalemim oldu kurşun anla sözlerim tabanca Sıkar kafana çekip gider duygularımdan sözlerim. Labirentte sıkışıp kalmışım çıkısı göremez gözlerim Alyuvarımda yer yok oksijensiz kal sen haydi Tatlı acıyı gömdü belki zarar eline şans getirdi. Ben samanda iğne aradım yani düşmanım yok yanımda. Çok yanımda dosltlarım raplikasyon askeriyim Ölum soğuk yüzünü beklesin kalp bende teklesin Yaşam artık bunaltır oldu bedenimse ruhu kovdu..
Verse 4
[ Uzman ]
Raplikasyon tek taraflı demode diyalog Modife edilemez mi? Soruma takmam Arama motoru yandı taciz edene hak verir durumda Bak hukuk bozuk bu sistem etki et ve sus Gerisi s.ktir et ve pus bırak Kabus çok ve kop bugünde barda kafana takma pirim Dert bizim yinede kelime sesimin hızına yetişir oldu Susamam anca işine saygı her durumda bende çok Çok bunaldım artık nedeni yoksa kes Son nefes neden çoğaldı ? Çek bırak efes kadar değerli olsa Kaç dumanda buldun kafayı ? arala kapıyı Öteki dünya abone bekler yemini bozmuş Katil etmek ister nerde dissler her bi yalanı salladım Ben aLıştım zaten. Derimin nemi göL gibi boğuLursun vede yaramaz heLp me.! Rapine mi maLzeme yapıcan bizi Lan. SaLavatı karavana vurdurdun sen. DoLdurdun kini. Kaç tiky vurdun, söyLe.. Kara kuLeLerden Lanet yağsın. Siperim RAPtir, stiLim yıLdırım. Şimdi sus, sus,sus...
Verse 5
[ Arkhe Nart ]
Bariton birazcık işedi kulağıma çekicem bir sifon Okula gider ama kafa boş bidon Spastik yaklaşırlar ellerinde bonibon Kusura bakmam aidatı öde Mahallede koca karı ağzı konuşmasam da razı Odam da karınca duası eksik olmaz Arkhe Nart , Yugos , Uzman , Zion Pegas rap’te gaza bas Mutluluk sana çok yakışacak ihbar inadına ibraz edin Muhabbete girin ve kötü çocuk olurum ben arasıra Girerim ben aranıza yıkacaktır başımıza Tek gözlü tatlı su balığına bak Karabasanım olur kimi zaman bir hortlak Istaka kafada Logic söyle kimin rapi patlak Yumruklara sarılacak bu adam toparlak

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Logic - Baş Başş
» Logic - Bu Ele 4. istiyorsun
» Logic - Her Göz Kapansın
» Logic - Ft. Kaplan - Finish
» Logic - Karalamak Çok Kolay