YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YaNLıZ-MC KaRaKuLe-UguRE-MC KaRaŞeYTaN-013 Suikast FaN CLuB

Arabesk Rapin Kral Grubu 013SUİKAST FaN FoRuM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Logic - Ft. Ako - Cenneti Hakketmedim ki

YazarMesaj
asikcocuk1986
Altın Üye
Altın Üye

BeN BuYuM : 12
En BüYüK : 4
PuanLaR : 622
İş/Hobiler : öğrenci

Logic - Ft. Ako - Cenneti Hakketmedim ki Empty
MesajKonu: Logic - Ft. Ako - Cenneti Hakketmedim ki   Logic - Ft. Ako - Cenneti Hakketmedim ki EmptyCuma Ekim 09, 2009 12:42 pm

Verse 1
[ Logic ]
Pcighetto sanki mc ortamı olmasa kral olan hangi ? Stüdyo boş yetenek yok dingil Feat atamadık ufaklık bize dargın Turgay K gibi flex atabilirim Şeyhoda kim lan rap benim işim Seyirci yoksa kapanır dizin Bu gidişle hemen bitiverir film Adet kanaması geçirene pandik Mancınık değil kancık bir taktik Beatime feat olabilirsin ancak Sokağım ölmez daim sancak Hem optimist hem psikopat olunmaz Kahpece bir felek onikiden vurulmaz Çiko bana ayak yapar darılmaz Ben nefes aldım top yoluna kaç Cennete girebilmeye nakit yetmez Terziye bas para kefenini dikmez Amerika değil la türkiye bitches Sagopaya diss yap seni meşhur etcez Ana bacı sövmeyin hayvan dölleri Siz çalacak Logic yazacak sözleri Beni duyan herkesin titrer dizleri West Coast rapçi göster kasları
NAKARAT 2X
GÜNAHIM BENİM , CENNETİ HAKETMEDİM Kİ GİDEYİM
Verse 2
[ Logic ]
Yok canım halım bile kalmadı Adams ailesi değil ki kurtlar sofrası Rapbank müdürünün kaltak mafyası Kral benim ulan vezir olan ise başkası Göremediğin ben dağları yıkabilir Küfür eden herkesin ağzına fuckabilir 15 albüm sonrası susabilir Acapella rap yapsada dinletir Dünyaları gezip düşleri kaldırın Senin evin sımsıcak benimki kaldırım Bok gibi cebe para giriyosa rap yapın Dandik beatleri netten satın Ben denize siz hadi deniz anasına Özletmeyin gelin mekana arasıra Haylaz hoca gelecek bozulur sıra Düşman beni bozamaz kurt kapanına Kalmadı tarz sarmadı albüm Buna kapak olun artık balkona deyyus Kafanımı miktik sus bide azcık Taaruzu başlatın camlar şangır Kırk kemikleri ver elinede gitsin Yek olamadın ama sanırım teksin Azrail sık kafasına bitsin Ben konuşurken dinle be densiz NAKARAT 2X
Verse 3
[ Ako ]
Bi kıyak yap bana bi kırat sana Pıtırak gibisin yapışır tıknaz Yap ayak bana sen bekliyo dayak Bi taraflarınıza kardan kayak Akif leyn ilk beyn nickname Bu da neyin nesi ki hiç yok beyin Rhyme ve ritim yok rap nedir beyim Eşek hoşaftan yerinde deyim Zehre bulanmış çok pis kanım Rap terör işi azcık risk alın Sana surları mezar olacak hisarın Fame olamadın mı hadi diss atın Her kicke vurgu başladı satır Yapamadınız mı kaşları çatın Rap zeka işi başları kasın Beceremeyince taşladı hasım

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Logic - Her Göz Kapansın
» Logic - Baş Başş
» Logic - Bu Ele 4. istiyorsun
» Logic - Millet Toparlansın
» Logic - Ft. Kaplan - Finish